حضور نداشتن تماشاگران در کیفیت بازی‌ها تاثیر گذاشته است

محمد کسایی پور، سرمربی تیم بسکتبال تیم مس کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درمورد شکست این تیم مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: نتوانستیم نتیجه چندان خوبی کسب کنیم و این پیروزی را به تیم ذوب آهن اصفهان که بازیکنان و کادر فنی بسیار خوبی در اختیار دارد، تبریک می‌گویم. ما در این بازی شرایط چندان خوبی نداشتیم و عملکردمان به خصوص در کار‌های دفاعی، بد بود. این آغاز بازی‌ها است و فکر می‌کنم برای ادامه، نیاز داریم که بیشتر روی تیم کار کنیم. دیگر تیم‌های حاضر در مسابقات لیگ، بازیکنان زیادی جذب کرده اند، اما ما یک سری بازیکن مستعد در اختیار داریم که نیاز دارند در کارشان رشد کنند. ما در تیممان ۱۰-۱۱ بازیکن بومی داریم. امروز بازیکن خارجی ما، بازی خوبی را ارائه نداده، البته او بازیکن بسیار خوبی است و بخشی از این ضعف بر گردن ما است که باید آن را رفع کنیم. این اولین بازی بود؛ ما تیم خوبی داریم و در ادامه مسابقات می‌توانیم شرایطی را ایجاد کنیم که به بازی پلی‌آف برسیم و آن جا نیز حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.

او در مورد شرایط خاص موجود و برگزاری مسابقات لیگ به شکل متمرکز در تهران گفت: شرایط این روز‌ها برای تمام دنیا بسیار خاص است و تا الان چنین تجربه‌ای را نداشته ایم. در لیگ والیبال نیز شاهد این موضوع بوده ایم که بعد از برگزاری یک سری از مسابقات تصمیم گرفته شد، بازی‌ها به شکل متمرکز برگزار شوند. نگرانی بسیار زیادی وجود دارد و بازیکنان، کادر فنی تیم‌ها و مسئولان برگزاری مسابقات به علت شیوع ویروس کرونا تحت فشار هستند. خوشبختانه شیوه نامه‌های بهداشتی برای برگزاری مسابقات رعایت شده است. تمام اعضای تیم ما برای این مسابقات تست داده اند و بعد از ۲ ماه تمرین، هیچ کرونایی در جمع ما نیست. امیدوارم همه از شر این بیماری خلاص شوند و شرایط مسابقات به حالت عادی خود بازگردد و بتوانیم حضور تماشاگران را در استادیوم شاهد باشیم. تاثیرات منفی روی تیم‌ها وارد شده است، چون تماشاگران یک رکن و بخشی از هیجانات یک مسابقه هستند که می‌تواند سطح کیفی بازی‌ها را افزایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

EnglishIran تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ها ، انتخابات، سیاست ، اقتصاد ، ورزش ، حوادث ، فرهنگ و گردشگری ، پیشخان پرس ، آخرین اخبار ، جدیدترین اخبار ، تیتر اخبار ، آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، پزشکی ، یارانه ، ارز ترجیحی ، مذاکرات وین ، ویروس کرونا ، پرسپولیس ، استقلال ، بورس ، برجام ، سهام عدالت ، نمایشگاه کتاب ، حقوق بازنشستگان ، واردات خودرو ، آلودگی هوا ، خلیج فارس ، کالاهای اساسی ، بیت کوین ، دولت ، خلیج فارس ، اخبار جهان ، اخبار ، پیشخوان پرس ، اخبار ایران و جهان ، اخبار ورزشی ، انرژی هسته‌ای ، خبرگزاری ، Iran ، Middle East ، Persian Gulf ، World News ، Top News ، Hot News ، News ، Islam ، pishkhanpress.ir ،pishkhan