میسلار واتر چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟

نحوه استفاده از میسلار واتر
برخی از پاک کننده ها ، آرایش شما را پاک می کنند ولی بعد از آن مثل یک دشمن برای پوست شما خواهند شد و سبب ایجاد جوش، کدری و خشکی پوست می گردند بعضی دیگر هم با پوست شما آن قدر مهربانند که اصلاً پوست شما را از الودگی ها پاک نمی کنند; در این بین جام مقدس بهترین پاک کننده ی پوست به” میسلار واتر” می رسد.

آب پاک کننده ای که تحت عنوان میسلار شناخته می شود دارای ذرات ریزی است که مثل اسفنج های مینیاتوری عمل می کنند و الودگی ها، ماده های آرایشی و چربی را از سطح پوست جذب نموده و جدا می کنند و هم زمان به پوست رطوبت رسانی هم می کنند.

این ذرات ریز ییک سر چربی دوست دارند که چربی و الودگی را بخود جذب می کند و یک سر آب دوست دارند که کمک می کند این ماده های جذب شده در آب حل شوند و از سطح پوست جدا شوند. بر این اساس یک پاک کننده میسلار باکیفیت بسیار بهتر و موثرتر از پاک کننده های معمولی که احتیاج به شست و شو دارند عمل می کند و دردسر و زحمت کمتری هم دارد.

میسلار واتر چیست؟

میسلار واتر، نوعی پاک کننده ی صورت است که به از بین بردن سبوم و ناخالصی های اضافی پوست کمک نموده و سبب حس نرمی و زیبایی در پوست می شود.

مولکول های میسل موجود در آب میسلار میتوانند مثل یک آهن ربا الودگی و چربی های روی صورت را جذب خویش نموده و از صورت بلند کنند، بدون آنکه احتیاج باشد پد را روی صورتتان محکم و خشن بکشید و با این کار پوستتان را در معرض چروک قرار دهید.

با این کار پوست شما بدون ذره ای تخریب، کاملاً تمیز می شود و بعد از پاک شدن هیچگونه اثر خشکی هم بر جای نمی گذارد.

بر خلاف پاک کننده های آرایشی دیگر، شما پس از استفاده از میسلار واتر معمولاً نیازی به شستشوی پوست صورت خود ندارید. زیرا این محلول، هیچ ردی از چربی و یا مواد شیمیایی زیان آور بر روی پوست صورت شما باقی نمی گذارد.

این محلول هیچ ماده شیمیایی ای در ترکیبات خود ندارد. به همین علت چشمان شما را اذیت نمی کند و سبب قرمز شدن چشم ها و یا اشک ریختن شما نمی شود. همینطور، ترکیب آب و گلیسیرین موجود در میسلار واتر، برای خانم هایی که پوست حساسی دارند هم بسیار مناسب است.

میسلار واتر یک محلول لایه بردار نیست و در ترکیبات خود الکل هم ندارد. به همین علت، سبب خشک شدن و یا ملتهب شدن پوست صورت شما نخواهد شد. این محلول ملایم، با پوست شما به نرمی رفتار می کند!

میسلار واتِر به راحتی مواد آرایشی را از روی پوست صورت شما پاک نموده، و این مواد را روی پوست پخش نمی کند. همینطور، استفاده از آن سبب صرفه جویی در وقت شما می شود. هیچ نیازی هم ندارید که در دستشویی از آن استفاده کنید. حتی میتوانید هنگامی که روی تخت نشسته اید با میسلار واتر پوست صورت خویش را پاک کنید و بعد از آن با خیال راحت بخوابید.

پیدا کردن محصولی که برای انواع پوست مناسب باشد قدری سخت است، ولی میسلار واتر یکی از آنهاست.

میسلار واتر اولین مرتبه در پاریس تولید شد چراکه آب های این شهر شدیدا گرم و اسیب رسان بودند.

میسلار واتر بسیار ملایم بوده و به پوست طراوت و نرمی خاصی می بخشد و حتی برای اشخاص با حساس ترین پوست ها هم مشکلی ایجاد نمی کند.

میسلار واتر پوست شما را از زیرین ترین لایه ها و از تمام الودگی ها و چربی ها پاک می کند و در نتیجه سبب می شود پوست زیبا و درخشان بنظر آید.

حتی پوست های چرب هم بدون آنکه نگران جوش زذن باشند میتوانند از میسلار واتر استفاده کنند. بعضی محصولات با اضافه کردن ترکیبات خاص دیگر میتوانند تر در درمان جوش و مات کنندگی پوست هم مؤثر عمل می کنند.

استفاده از میسلار واتر در طولانی مدت سبب جمع شدن منفذهای پوست می گردد.

منبع : بیتوته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

EnglishIran تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ها ، انتخابات، سیاست ، اقتصاد ، ورزش ، حوادث ، فرهنگ و گردشگری ، پیشخان پرس ، آخرین اخبار ، جدیدترین اخبار ، تیتر اخبار ، آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، پزشکی ، یارانه ، ارز ترجیحی ، مذاکرات وین ، ویروس کرونا ، پرسپولیس ، استقلال ، بورس ، برجام ، سهام عدالت ، نمایشگاه کتاب ، حقوق بازنشستگان ، واردات خودرو ، آلودگی هوا ، خلیج فارس ، کالاهای اساسی ، بیت کوین ، دولت ، خلیج فارس ، اخبار جهان ، اخبار ، پیشخوان پرس ، اخبار ایران و جهان ، اخبار ورزشی ، انرژی هسته‌ای ، خبرگزاری ، Iran ، Middle East ، Persian Gulf ، World News ، Top News ، Hot News ، News ، Islam ، pishkhanpress.ir ،pishkhan