پرسپولیس در آستانه انفجار!

فارس نوشت: بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس همچنان مطالبات فصل جدید خود را دریافت نکرده اند و از این موضوع ناراضی هستند.

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از وقتی مدیریت این باشگاه را برعهده گرفته است به دنبال برطرف کردن مشکلات مالی بوده تا یکی از مهمترین دغدغه هایش را برطرف کند.

با یک حساب ساده می توان به این پی برد که این باشگاه برای حل و فصل کردن مشکلات مالی پیش رویش با توجه به پرداختی هایی که باید داشته باشد به مبلغی حدود ۵۰ میلیارد تومان نیاز دارد.

۵ الی ۱۰ درصد از مطالبات فصل گذشته بازیکنان باقی مانده است، ۴۰ درصد از آپشن های قرارداد فصل گذشته نیز پرداخت نشده است.

از پرداختی اولیه برای فصل جدید هم ۲۰ الی ۳۰ درصد باید به حساب بازیکنان و دیگر اعضای تیم واریز شود که تاکنون این اتفاق رخ نداده است.

پاداش رسیدن به فینال آسیا هم جزو مواردی است که وعده آن از قبل داده شده. سمیعی حتما با علم بر همین مشکلات این روزها کمتر در باشگاه حضور دارد و به فکر حل شدن گره های مالی است.

از جمله اقدامات او تمدید قرارداد با شرکت تولید قهوه ای است که فصل گذشته نام آنها پشت پیراهن سرخپوشان حک شده بود. به زودی این شرکت واریزی جدیدی به باشگاه خواهد داشت. از سوی دیگر همین روزها موعد پاس شدن چک کارگزار است اما به نظر می رسد با وجود همه این واریزی ها باز هم همه گره های مالی این باشگاه باز نشود.

در هفته گذشته بعد از بازی اول سرخپوشان مقابل سایپا صحبت هایی مطرح شد مبنی بر اینکه قبل از بازی با نفت آبادان بخشی از مطالبات بازیکنان داده می شود اما این وعده عملی نشد. هر چند باشگاه پرسپولیس هم اعلام رسمی بابت این جریان نداشت با این حال شنیده ها حاکی از این است که مدیریت قول پرداختی تا قبل از فینال را به اعضای تیم داده است.

بازیکنان پرسپولیس که باید کم کم خود را برای فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده کنند این روزها خیلی از وضعیت مالی خود راضی نیستند و حتی در جلسات تمرینی هم این گلایه خود را به یحیی گل محمدی منتقل کرده اند. آنها امروز هم در تمرین نسبت به وعده هایی که داده شده اما عملی نشده صحبت هایی مطرح کرده اند.

باید دید در آینده ای نزدیک اتفاقات مثبت مالی برای پرسپولیس رخ می دهد یا این آرامش فعلی آتش زیرخاکستری است که گریبان آنها را در آستانه فینال لیگ قهرمانان می گیرد.

 

 

 

منبع:خبرانلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

EnglishIran تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ها ، انتخابات، سیاست ، اقتصاد ، ورزش ، حوادث ، فرهنگ و گردشگری ، پیشخان پرس ، آخرین اخبار ، جدیدترین اخبار ، تیتر اخبار ، آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، پزشکی ، یارانه ، ارز ترجیحی ، مذاکرات وین ، ویروس کرونا ، پرسپولیس ، استقلال ، بورس ، برجام ، سهام عدالت ، نمایشگاه کتاب ، حقوق بازنشستگان ، واردات خودرو ، آلودگی هوا ، خلیج فارس ، کالاهای اساسی ، بیت کوین ، دولت ، خلیج فارس ، اخبار جهان ، اخبار ، پیشخوان پرس ، اخبار ایران و جهان ، اخبار ورزشی ، انرژی هسته‌ای ، خبرگزاری ، Iran ، Middle East ، Persian Gulf ، World News ، Top News ، Hot News ، News ، Islam ، pishkhanpress.ir ،pishkhan