داد و فریادهای محمود فکری در رختکن استقلال: اگر مشکل من هستم بگویید تکلیفم را بدانم

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ استقلال اولین ناکامی این فصل خودش را مقابل فولاد در اهواز تجربه کرد تا مشکلات حاشیه‌ای را با تمام وجود احساس کند. وقایعی که حتی می‌تواند به قیمت محروم شدن سرمربی این تیم تمام شود. پس از شکست برابر فولاد کاملاً بدیهی بود جو عمومی و فضای رختکن آبی‌پوشان ملتهب باشد چون اتفاقاتی در داخل زمین رخ داد که غیرفنی تلقی می‌شد. در این میان محمود فکری هم که از عملکرد شاگردانش طی ۲۰ دقیقه انتهای مسابقه به شدت عصبانی شده بود برای دقایقی در داخل رختکن گردوخاک به پا کرده و استقلالی‌ها را زیر تیغ انتقادات خودش گرفت. البته سخنان تند سرمربی اصلاً طولانی نشدن و او ترجیح داد ما و همه حرف‌ها را در خلال جلسات فنی بزند.

چرا ترسیدید؟
یکی از مواردی که فکری در رختکن به شدت روی آن تأکید کرد و از این بابت خیلی ناراحت بود، عقب کشیدن استقلالی‌ها پس از به ثمر رسیدن گل غفوری بود. سرمربی استقلال با صدای بلند به شاگردان خودش می‌گفت: «چه کسی به شما گفت عقب بکشید؟ برای چه پس از گل عقب آمدید و به حریف اجازه دادید سوار میدان شود؟ برای چه از فولادی‌ها ترسیدید؟ مگر ما از روی نیمکت دستور عقب‌نشینی داده بودیم؟ چرا تیم را عقب آوردید؟ با این کار باعث شدید فولاد خیلی راحت روی دروازه ما حمله کند و خیمه بزند. اصلاً دستور و قرار ما چنین کاری نبود. حریف نباید روی مسابقه سوار می‌شد.»

شل گرفتن
نکته دیگری که سرمربی استقلال روی آن تأکید ‌کرده و به شدت از این مسئله نیز ابراز ناراحتی می‌کرد، شل گرفتن بازی توسط بعضی از استقلالی‌ها بود. فکری با صدای بلند در رختکن می‌گفت: «کی به شما گفت بازی را شل بگیرید؟ چه کسی گفت شل بازی کنید؟بعد از اینکه گل زدیم برای چه شرایط شما داخل زمین عوض شد؟ مگر تاکتیک تیم مشکلی داشت؟ خوب اگر واقعاً مشکلی وجود دارد، بگویید تا ما هم تکلیف خودمان را بدانیم. اگر مسئله‌ای هست چرا نمی‌گویید؟»

پس از بیان این جملات سرمربی استقلال تا حدی آرام شد و سایر مربیان نیز هر کدام لحظاتی با چند نفر از بازیکنان صحبت کردند و زمینه برای خروج همه نفرات از رختکن مهیا گردید.

 

 

منبع:خبرورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.