جریمه‌های سنگین AFC برای لیگ قهرمانان آسیا/ فولاد مراقب باشد!

جریمه‌های سنگین AFC برای لیگ قهرمانان آسیا/ فولاد مراقب باشد!

به گزارش خبرنگار مهر، مراحل حذفی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا در منطقه غرب قاره از روز گذشته به میزبانی کشور قطر آغاز شده است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا جریمه‌ها و تنبیهات پیش بینی شده برای بازیکنان و مربیان متخلف در این دوره از مسابقات را بر شمرد؛ جریمه‌هایی که از سه ماه تا یک سال محرومیت را به دنبال خواهد داشت.

سنگین‌ترین جریمه مربوط به بازیکنانی است که به سمت داور یا مسئولان برگزاری آب دهان پرتاب کنند که در این صورت به ۱۵ بازی یا حداقل ۱۲ ماه محرومیت محکوم خواهند شد.

بر اساس اعلام AFC، این جریمه‌ها به شرح زیر است:

محرومیت سه ماهه یا حداقل از چهار بازی: برای بازیکنانی که نسبت به هر یکس از مسئولان مسابقه الفاظ توهین آمیز استفاده کنند.

محرومیت ۶ ماهه یا ۱۰ بازی: بروز رفتار خشونت آمیز از قبیل آرنج زدن، مشت زدن و لگد زدن به داور مسابقه.

محرومیت ۱۲ ماهه یا ۱۵ بازی: پرتاب آب دهان به سمت داور یا مسئولان مسابقه.

کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین تاکید کرد که محرومیت دو جلسه‌ای و جریمه نقدی ۵ هزار دلاری در انتظار هر بازیکنی است که با نیت واضح سعی در فریب داور و گرفتن تصمیم نادرستی می‌شود.

علاوه بر این، حداقل یک بار محرومیت از بازی و ۵ هزار دلار جریمه نقدی شامل حال کسانی می‌شود که با خروج عمدی از محوطه فنی، با داور مسابقه مخالفت و به او بابت تصمیماتش اعتراض کنند. این جریمه شامل حال ورود به زمین مسابقه و رویارویی با داور از جمله در فاصله بین دو نیمه هم می‌شود.

این در حالی است که محرومیت به دلیل دریافت کارت قرمز برای بازیکنان مربوط به مسابقات باشگاهی آسیا است و در لیگ‌های محلی اعمال نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال فولاد خوزستان تنها نماینده ایران در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا است که از ساعت ۱۸:۳۰ امروز دوشنبه به مصاف تیم الفیصلی عربستان می‌رود. جواد نکونام که در لیگ ایران در کنار خط جنب و جوش زیادی دارد، سرمربی فولاد است.

منبع : خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

EnglishIran تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ها ، انتخابات، سیاست ، اقتصاد ، ورزش ، حوادث ، فرهنگ و گردشگری ، پیشخان پرس ، آخرین اخبار ، جدیدترین اخبار ، تیتر اخبار ، آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، پزشکی ، یارانه ، ارز ترجیحی ، مذاکرات وین ، ویروس کرونا ، پرسپولیس ، استقلال ، بورس ، برجام ، سهام عدالت ، نمایشگاه کتاب ، حقوق بازنشستگان ، واردات خودرو ، آلودگی هوا ، خلیج فارس ، کالاهای اساسی ، بیت کوین ، دولت ، خلیج فارس ، اخبار جهان ، اخبار ، پیشخوان پرس ، اخبار ایران و جهان ، اخبار ورزشی ، انرژی هسته‌ای ، خبرگزاری ، Iran ، Middle East ، Persian Gulf ، World News ، Top News ، Hot News ، News ، Islam ، pishkhanpress.ir ،pishkhan