درباره ما

تیم خبری اپلیکیشن و ماهنامه بازتاب شهر

هوالمصور

سایت و اپلیکیشن خبری ، پیشخوان پرس محصول مجموعه رسانه ای ” بازتاب ” بوده که از  مهر ماه ۱۳۹۵ فعالیت خود را در چهارچوب قوانین در راستای انتشار اخبار، رویدادها کشور  آغاز کرده است ، مجموعه خبری پیشخوان پرس تلاش خواهد کرد رسالت اطلاع رسانی خود را با اتکا به ذات لایزال الهی و با بهره مندی از نیروی انسانی مجرب و توانمند در عرصه رسانه‌ای کشور به شایستگی انجام دهد . ( مطالعه قوانین حفظ حریم خصوصی اپلیکیشن خبری پیشخوان پرس)

سایر رسانه های وابسته به مجموعه رسانه ای ” بازتاب ” میتوان به :   ۱) اپلیکیشن خبری ، پیشخوان پرس      ۲) ماهنامه فرهنگی اجتماعی بازتاب شهر       ۳) پایگاه خبری خبر باغستان اشاره نمود .   ” خبر باغستان ” یکی از قدیمی ترین رسانه های خبری شهر باغستان میباشد که از بهمن ۱۳۹۵ در حال فعالیت میباشد .

اپلیکیشن خبری ، پیشخوان پرس  از سیاه‌نمایی، القای یأس و ناامیدی و چشم‌ بستن بر تلاش های خالصانه قاطبه مسئولان کشور اعلام بیزاری و برائت دارد و کارکرد اول رسانه را در ترویج امید ، نشاط، پشتکار ، عدالت و پیشرفت نسل امروز و فردا می‌داند ماموریت اپلیکیشن خبری ، پیشخوان پرس به عنوان اپلیکیشن خبری  ، علاوه بر کشف «استعداد دیجیتالی» در فضای مجازی ، می کوشد در راه ترویج و اعتلای فرهنگ و فرهنگ سازی گام بردارد .

مدیریت اپلیکیشن خبری ، پیشخوان پرس انتقادات و نقطه نظرات مخاطبین را بر دیده منت نهاده و به عنوان بهترین ابزارهای تجربی جهت ارتقای کیفی مطالب استفاده خواهیم کرد چرا که ارزش هر رسانه ای به میزان ارج نهادن به خواست و رضایتمندی مخاطبین عزیز است .

اپلیکیشن خبری ، پیشخوان پرس دارای مجوز به شماره ۸۶۷۱۸ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این اپلیکیشن خبری زیر نظر مستقیم هیات عالی نظارت بر مطبوعات قرار دارد .

پدید آورندگان اپلیکیشن خبری ، پیشخوان پرس :
مدیر مسئول و صاحب امتیاز : سامان محمدی
روابط عمومی : صادق اسدزاده
مدیر اپلیکیشن : خانم حسن نژاد و خانم هوشمند
مدیر سایت : پیمان محمدی و خانم میرزانلو
آدرس دفتر : تهران – شهریار ، باغستان ، نصیرآباد ، خ بهشتی (ره)  ، پاساژ ولیعصر (عج) ، طبقه اول ، واحد ۵۲
کد شامد : ۱-۱-۶۹۸۹۴۲-۶۵-۰-۹

logo-samandehi