حسین حق وردی منتخب حوزه انتخابیه شهریار قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی شد

به گزارش فرمانداری شهرستان  شهریار: ۱-حسین حق وردی با ۵۶ هزار و ۵۲۹ رای – ۲۶.۱۳درصد آرا ۲- محمدرضا گروسی با ۵۴هزار و ۳۶۴ ۲۵.۴ درصد آرا ۳-احمد ربیع زاده با ۳۷ هزار و ۲۹ و ۱۷.۱۱ درصد آرا ۴_ حسن اکبری با ۵هزار و۲۹۰ و ۲.۴۴
همچنین بنا بر اعلام فرماندار شهرستان شهریار تعداد رای صحیح ماخوذه در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهریار، ملارد و قدس را ۲۷۰ هزار و ۵۰۳رای می باشد.
دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری همزمان با یازدهم اسفندماه همزمان با سراسر کشور روز جمعه ۱۱ اسفند در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد برگزار شد.
۹۹نفر در شهرستان شهریاربرای نمایندگی مجلس شورای اسلامی نامزد شدند که در نهایت یک نفر به عنوان منتخب شهرستان های شهریار ، قدس و ملارد به مجلس راه یافت.
۲۹۴ شعبه اخذ رای برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در شهرستان شهریار دایر شده بود.
شایان ذکر است طبق ماده ۸۶ هیأتهای اجرائی مراکز حوزه‌های انتخابیه موظفند از تاریخ تشکیل هیات اجرائی تا دو روز پس از اعلام نتیجه اخذ رأی انتخابات،‌ شکایات واصله را بپذیرند و حداکثر ظرف هفت روز از تاریخ دریافت شکایات در جلسه مشترک هیأتهای اجرائی و نظارت حوزه انتخابیه به آنها‌ رسیدگی نمایند.

منبع : فرمانداری شهریار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.