حماسه ۱۱ اسفند تبلوری از عزت، غرور، ولایت پذیری و حُب به نظام از سوی مردم است

به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، علیرضا فخاری طی پیامی، ضمن قدردانی از حضور و مشارکت مردم نجیب، صبور، متدین و انقلابی استان تهران در خلق حماسه انتخابات ۱۱ اسفندماه در سراسر کشور، خاصه استان تهران اظهار کرد: بیش از ۲۰۰ روز به امر مهم فرآیند برگزاری انتخابات در استان تهران پرداختیم، تا روز موعود با آمادگی کامل به مردم خدمت کنیم و دیدیم که صاحبان این نظام و انقلاب چگونه پای کار حاضر شدند.
فخاری در ادامه این پیام، خطاب به مردم استان تهران گفت: مردم شریف؛ قدردان حضور موثر، پرمعنا و همدلانه شما در این روز سرنوشت ساز هستیم، آنجا که شما با گام های استوار و عزمی راسخ وارد کارزار انتخابات شدید و تنور این «رقابت» را با «مشارکت» تان گرم کردید، «امنیت» و «سلامت» را به کشور و آینده سرزمین هدیه دادید، باشد که منتخبین شما با عمل به وعده ها سپاسگزار پشتیبانی و حمایت شما باشند.
فخاری، حماسه ۱۱ اسفند را تبلوری از عزت، غرور، ولایت پذیری و حُب به نظام از سوی مردم دانست و عنوان کرد: انعکاس این مشارکت و حضور همه اقشار جامعه اعم از بانوان متدین و شجاع، مردان غیرتمند و  جوانان غیور، فریاد بلندی در جهان و جامعه بین الملل است که اعلام می دارد، ملت ایران پای آرمان های امام و انقلاب استوارتر از همیشه ایستاده اند‌.
وی بیان داشت: قدردان حضور عزتمندانه و پر از آمال و امید نوجوانان و رای اولی ها نیز هستم، آنان با مشارکت پر افتخارشان مُهری بر سند افتخارات نظام زدند که دشمنان و بدبینان این ملت و کشور بدانند، نسل تربیت یافته نظام جمهوری اسلامی ایران این گونه است و با تدبیرو تعقل در عرصه های سیاسی، اجتماعی حاضر می شود.
استاندار تهران ضمن قدردانی از حضور خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان افزود: همه ملت ایران وامدار صبر، از خودگذشتگی و ایثار شما ارجمندان همیشگی تاریخ هستند، شما عزیزانِ جان با حضورتان در صحنه بزرگ انتخابات، افتخار دادید و این حماسه را رونق بخشیدید، یاد همه شهیدان را گرامی می داریم و خدمتگزار شما هستیم.
فخاری در پایان گفت: از همه دست اندرکاران، مسوولان و عوامل اجرایی برگزاری انتخابات ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ نیز کمال تشکر و قدردانی را دارم و از پروردگار متعال برای همه مردم کشورم خاصه ملت عزیز استان تهران، آرزوی عزت پایدار، افتخارات ماندگار و سلامت جان و تن را مسئلت می نمایم.
علیرضا فخاری
استاندار تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.