سرقت ۲۰میلیونی با دمپایی و زیرشلواری

جوان سارق وقتی نیمه‌های شب با دمپایی و زیرشلواری از خانه بیرون آمد هوس سرقت به سرش زد و با دستبرد به‌خودروی همسایه مقدار زیادی ارز به ارزش ۲۰میلیون تومان نصیبش شد.

چندی قبل مردی به پایگاه سوم پلیس آگاهی رفت و گفت: کیفش که حاوی مدارک و مقداری ارز بود از صندوق عقب خودروش‌اش سرقت شده است. او گفت: ماشینم را در نزدیکی خانه‌مان پارک کرده بودم اما صبح متوجه شدم کیفم که داخلش مدارکم و مقداری ارز به ارزش حدود ۲۰میلیون تومان بود سرقت شده است.

به‌دنبال این شکایت با حضور مأموران تیم مبارزه با سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو در محل سرقت، تحقیقات در این‌باره شروع شد. مأموران در همان بررسی‌های اولیه موفق شدند عامل سرقت را شناسایی کنند.

اطلاعات به‌دست آمده نشان می‌داد مردی حدود ساعت ۴ بامداد با دمپایی و زیرشلواری به کوچه می‌آید و بعد از چند دقیقه پرسه زدن به‌ خودروی شاکی دستبرد می‌زند.
ادامه تحقیقات مأموران نشان می‌داد که سارق یکی ازساکنان همان منطقه است که از خودروی همسایه‌اش سرقت کرده است.

در این شرایط مأموران با شناسایی دقیق این متهم توانستند به دستور دادیار دادسرای ناحیه۱۵ او را دستگیر کنند.

وقتی متهم به پلیس آگاهی منتقل شد و تحت بازجویی قرار گرفت به سرقتی که مرتکب شده بود اعتراف کرد و گفت: شب حادثه بی‌خوابی به سرم زده بود و برای سرقت از خانه خارج شدم.

با دمپایی و زیرشلواری از خانه بیرون آمدم و چند دقیقه در کوچه بودم که خودروی شاکی را دیدم و تصمیم به سرقت گرفتم. او ادامه داد: خیلی سریع توانستم صندوق عقب خودرو را باز و کیفی که داخلش بود سرقت کنم.

داخل آن مقداری دلار بود که دلارها را فروختم و مدارک و کیف را در سطل زباله انداختم و فکرش را هم نمی‌کردم که کسی متوجه این سرقت شود و پلیس بتواند دستگیرم کند.

سرهنگ قاسم دستخال، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی دراین‌باره گفت: به‌دنبال اعترافات متهم وی با صدور قرار قانونی روانه زندان شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

 

 

منبع:خبرفوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

EnglishIran تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ها ، انتخابات، سیاست ، اقتصاد ، ورزش ، حوادث ، فرهنگ و گردشگری ، پیشخان پرس ، آخرین اخبار ، جدیدترین اخبار ، تیتر اخبار ، آخرین اخبار سیاسی ، اقتصادی ، پزشکی ، یارانه ، ارز ترجیحی ، مذاکرات وین ، ویروس کرونا ، پرسپولیس ، استقلال ، بورس ، برجام ، سهام عدالت ، نمایشگاه کتاب ، حقوق بازنشستگان ، واردات خودرو ، آلودگی هوا ، خلیج فارس ، کالاهای اساسی ، بیت کوین ، دولت ، خلیج فارس ، اخبار جهان ، اخبار ، پیشخوان پرس ، اخبار ایران و جهان ، اخبار ورزشی ، انرژی هسته‌ای ، خبرگزاری ، Iran ، Middle East ، Persian Gulf ، World News ، Top News ، Hot News ، News ، Islam ، pishkhanpress.ir ،pishkhan